3

پاورپک هیدرولیک

به منظور برق رسانی به دستگاه

4

پدال پایی

برای حرکت بازوی هیدرولیک به عقب و جلو و برای انجام عملیات در حالت خودکار استفاده می شود

1

تعویض سریع کلگی ها

سهولت در تعویض کلگی ها به منظور سریعتر به نتیجه دلخواه رسیدن

2

دکمه روشن/خاموش

به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه

میز خم کن شینه اتومات
میز خم کن شینه اتومات

دستگاه میز شینه سه کاره مدل: HBC-BE160

دستگاه خم شینه

دستگاه تک کاره

میز شینه تایپ BE120

 

همانطور که می دانید خم شدن شینه ها نقش بسیار مهمی در ساخت تابلو برق دارد.

قبل از هر چیزی، خم کردن شینه ها برای تابلو برق به کاهش میزان مصرف مس کمک می کند، همچنین هزینه های تولید آن را کاهش می دهد. کاهش پرش الکترونی و همچنین ایجاد زیبایی در تابلوهای برق از دیگر دلایل خم شدن شینه ها می باشد. بنابراین همانطور که توضیح داده شد خم شمش کار  بسیار مهمی در این صنعت است بنابراین باید دستگاهی وجود داشته باشد که بتواند عملیات خم را به خوبی انجام دهد.  دستگاه خم شینه پایاپرس می تواند به شما کمک کند تا شینه های آلومینیومی و مسی خود را به اشکال مختلف خم کنید. این دستگاه خم کن شینه قابلیت خم کردن شینه‌ها تا ابعاد 15×160 میلی‌متر را دارد که پرمصرف‌ترین اندازه شینه در این صنعت است. HBC-BE160 گزینه های زیادی دارد که به شما کمک می کند بهترین نتایج خمشی را با دقت بالا در بسیاری از اشکال در مدت زمان معقول دریافت کنید که در زیر به آن می پردازیم. خم کن این دستگاه مجهز به دو سیستم مستقل برای دستیابی به خمش با دقت بالا و تکرارپذیری برای تکرار فرآیند خمش در دفعات بالا می باشد.

معرفی

اطلاعات فنی

ویژگی های دستگاه خمکن مدل HBC-BE160

 

1-سیستم اندازه گیری چرخشی:

یک انکودر چرخشی با ضریب 3600 پالس در هر دور به صورت جفتی به طور مستقیم به صفحات چرخان متحرک خم کن متصل است. از آنجایی که این صفحات به پشت شینه متصل می شوند و در حین خم شدن با آن می چرخند، مقدار چرخش مستقیماً به انکودر منتقل می شود (هر درجه 5 پالس) سپس سیستم کنترل خم کن برای تنظیم میزان خمش آنلاین می باشد و پس از رسیدن به زاویه خمش مطلوب، فرآیند را پایان می دهد.

2-سیستم اندازه گیری خطی:

یک خط کش دیجیتال طولی شامل یک نوار مغناطیسی و یک گیرنده دیجیتال متصل به انتهای میله پیستون است که میزان پیشروی پیستون را در هر فرآیند خمشی اندازه گیری و کنترل می کند. این سیستم قابلیت تکرار خمش را با دقت 5 میکرون فراهم می‌کند که می‌تواند به یک اندازه و خم‌های متعدد منجر شود. همچنین برای اپراتور این امکان وجود دارد که به جای وارد کردن زاویه از ابتدا، طول کورس را روی صفحه دستگاه وارد کند. همچنین لازم به ذکر است که صفحه غلطکی نصب شده در قسمت فک متحرک خم کن در حین خم شدن به همراه شینه به صورت پویا می چرخد ​​که این مزیت طراحی از کشیده شدن سطح زیرین جلوگیری می کند. شینه بر روی سطوح دیگر به جلو حرکت می کند و در هنگام خم شدن، خطی در قسمت زیرین شینه ایجاد می کند. از دیگر ویژگی های قسمت خمشی، امکان نصب دماغه با شعاع های مختلف بر روی فک ثابت خم کن است که باعث می شود قوس خمشی در ضخامت های مختلف دقت بیشتری داشته باشد.

1- قالب خم شکلاتی

در برخی موارد برای ایجاد ارتباط بین شینه و قطعه مورد نظر، با چالش همسو نبودن شینه با محل نصب مواجه می شویم. و بنابراین، اکثر مصرف کنندگان مجبورند برای ایجاد این اتصال از چندین شینه استفاده کنند. راه حل های پیشنهادی شرکت پایاپرس استفاده از قالب خم شکلاتی است که امکان چرخش جهت شینه 10×60 میلی متر تا 90 درجه را فراهم می کند که در موارد ضروری بسیار مناسب است. امکان نصب این قالب خم بر روی دستگاه های میز شینه شرکت پایاپرس وجود دارد.

2- قالب خم نری

در برخی موارد برای شینه هایی با عرض و ضخامت های مختلف به جای استفاده از دو شینه عمود بر هم می توان از امکان خمش تا 90 درجه روی مس ها استفاده کرد.

3- قالب خم Z

همانطور که می دانید در برخی از مصارف شینه های مسی، مجبوریم دو خم را در فاصله بسیار کوتاهی انجام دهیم. در بسیاری از ماشین های خم کن شینه، به طور کلی محدودیت 60 میلی متر برای خم به دلیل استفاده از ابزارهایی به نام "غلطک های خم" در ایجاد خم های نزدیک، وجود دارد. اگر در فرآیند طراحی تابلو برق، نیاز به خم شدن در فاصله کمتری داشته باشیم، باید از قالبی با راندمان بالاتر استفاده کنیم، این قالب «قالب خم Z » نامیده می‌شود.

HBC-BE160مدل
خم شینه ی مسیعملکرد
تا 160 × 15 میلی مترخم

کنترلر الکتریکی

اینکودر با دقت بالا (3600 پالس)

کنترل کننده ی خم

قالب خم Z (اختیاری)

قالب خم نری (اختیاری)

قالب خم شکلاتی (اختیاری)

قالب های خم
1 عدد پک هیدرولیک دو طرفهسیستم هیدرولیک
250 بارفشار کاری
1.5×1 کیلو واتدرجه توان
380 ولت – 3/50 هرتزولتاژ
11*1 کیلوواتدرجه توان
روغن هیدرولیک H68 – 30 لیترروغن

200×110×100 سانتی متر

ابعاد میز اصلی

100×110 سانتی متر

ابعاد میز کمکی

راهکارهای پیشنهادی

سوالات پر تکرار

شرایط پرداخت شما چیست؟

ما آماده شنیدن روش های پرداخت شما هستیم تا بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم.

آیا می توانید با سفارش گزینه هایی را به دستگاه اضافه کنید؟

ما می توانیم دستگاه درخواستی شما را با توجه به سفارش و نقشه هایی که برای ما ارسال می کنید تولید کنیم.

حداقل مقدار سفارش چقدر می باشد؟

1 دستگاه. مشتریان ما شامل مشتریان مستقیم، خرده فروشان و عمده فروشان می شوند.

آیا تمام برچسب ها و دستورالعمل های دستگاه به زبان فارسی هستند؟

بله. برچسب های روی دستگاه و کتاب های راهنما همگی در نسخه فارسی ساخته شده اند.

تنوع دستگاه های شما چه مقدار می باشد؟

ما گسترده ترین طیف دستگاه های میز شینه را داریم و همچنین می توانیم دستگاه های دیگری را نیز برای مشتریان خود سفارشی سازی کنیم.

مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید،

ما در کنار شما هستیم...

    سایر محصولات

    5/5 - (37 امتیاز)