درباره ما

تاریخچه شرکت دانش بنیان پایاپرس

شرکت دانش بنیان پایاپرس تولید کننده پیشگام میز های شینه و میز های یونیورسال، دستگاه پانچ ورق و ابزار هیدرولیک می باشد.

تیم پایاپرس همیشه به دنبال راه حل هایی برای بهبود ماشین های خود و به روز ماندن آنها همراه با تکنولوژی روز دنیا است. طیف گسترده ای از دستگاه های میز شینه ما مانند دستگاه میز خمکن شینه، دستگاه میز پانچ شینه، دستگاه میز برش شینه، دستگاه میز شینه 3 در 1و دستگاه پانچ شینه سی ان سی، انتخاب بهترین دستگاه، متناسب با شغل خود را برای کاربران بسیارآسان تر می کند. با استفاده از دستگاه های ما، تولیدکنندگان قادر به رفع تمام نیازهای خود در زمینه پردازش شینه های آلومینیومی و مسی می باشند.

تنوع دستگاه های پیشرفته پایاپرس در عملکرد و اندازه، به کاربران با مکان های کاری و کاربری های مختلف، گزینه های زیادی را برای انتخاب دستگاه مناسب می دهد.

دقت مهم ترین ویژگی دستگاه های ما است. دستگاه های پایاپرس در برش، پانچ و به خصوص در خم کاری بسیار دقیق هستند که این ویژگی ها دقیقا همان عناصری هستند که کاربران این نوع ماشین ها به دنبال آن هستند.

فناوری بالا ویژگی دیگری است که دستگاه های ما را منحصر به فرد می کند. دستگاه های میز شینه پایاپرس مجهز به ویژگی هایی با تکنولوژی بالا از جمله: خطکش دیجیتال است که به شما در تثبیت موقعیت سوراخ ها در پانچر و باعث بالا رفتن دقت در موقعیت برش ها می شود، کمک می کند ، سیستم جبران پذیری خم، که به شما در ایجاد خمیدگی دقیق کمک می کند و نشانگر خمشی دیجیتال که منجر به نتایج خمشی عالی می شود. این دستگاه ها همچنین مجهز به فناوری Industry 4.0 هستند که به کاربران امکان می دهد تا از دستگاه بازخورد بگیرند و همچنین مشکلات را ابه وسیله ی این تکنولوژی در هر زمان مورد نیاز برطرف کنند.

سازندگان تابلو برق در سرتاسر دنیا با ما تماس گرفته اند و از انتخاب و نتیجه ای که از دستگاه ها دریافت می کنند راضی هستند.

پایاپرس می تواند به نیازهای مشتریان خود در سراسر جهان رسیدگی کند و مهندسان متخصص ما در زمان نیاز مشتریان، پشتیبانی فنی را به آنها ارائه می دهند.

payapress busbar machine
payapress busbar machine
امتیاز page