3

پاورپک هیدرولیک

به منظور برق رسانی به دستگاه

2

دکمه روشن/خاموش

به منظور روشن و خاموش کردن دستگاه

1

تعویض سریع کلگی ها

سهولت در تعویض کلگی ها به منظور سریعتر به نتیجه دلخواه رسیدن

4

پدال پایی

برای حرکت بازوی هیدرولیک به عقب و جلو و برای انجام عملیات در حالت خودکار استفاده می شود

میزشینه خم کن
میزشینه خم کن

دستگاه خم شینه مدل: HBC-BE120

میز شینه خم کن

دستگاه تک کاره

ویژگی های میز شینه خم کن مدل BE120

هدف این دستگاه سهولت بخشیدن به فرایند خم شمش مسی و آلومینیومی می باشد. میز شینه خم کن HBC-BE120 قادر به خم شمش های آلومینیومی و مسی تا سایز 120*12 میلی متری می باشد. کنترلر خمکن مجهز به سیستم هیدرولیک دو طرفه، سیستم جبران پذیری خم، نمایشگر دیجیتال، انکودر دقیق و صفحه های متحرک، امکان ایجاد خم های بسیار دقیق بدون ایجاد هیچگونه خراشی بر روی سطح شمش را به کاربران خود می دهد.

این دستگاه مناسب کاربرانی است که به دنبال صرف زمان کمتر و نتیجه ی مناسب و دقیق هستند. دقت بالا و سرعت بالا از قابل توجه ترین عناصر این دستگاه است. یکی از پرطرفدارترین شکل های خمشی در این صنعت «قالب خم Z» است که هدف آن ایجاد خم های خیلی نزدیک است که در این دستگاه تنها در یک حرکت، این  خم انجام می شود. این قالب به سفارش مشتری در سایزهای مختلف قابل طراحی می باشد. با "قالب خم نری" می توانید شینه ها را از سمت لبه خم کنید که نام آن مشخص کننده ی عملکرد آن می باشد. و محدودیت اندازه شمش برای این قالب 40 × 10 میلی متر تا 90 درجه و 50 × 10 میلی متر تا 45 درجه می باشد. قالب دیگر «قالب خمشی شکلاتی» است که برای تاب دادن شینه ها برای مصارف خاص است و محدودیت اندازه شینه برای این قالب 60 × 10 میلی متر تا 90 درجه است. تمامی قالب های خم معرفی شده در بالا اختیاری بوده و با سفارش برای مشتریان قابل ساخت هستند.

معرفی

اطلاعات فنی

ویژگی میز شینه خمکن مدل HBC-BE120

 

یک انکودر چرخشی با ضریب 3600 پالس در هر دور به صورت جفتی به طور مستقیم به صفحات چرخان متحرک خم کن متصل است. از آنجایی که این صفحات به پشت شینه متصل می شوند و در حین خم شدن با آن می چرخند، مقدار چرخش مستقیماً به انکودر منتقل می شود (هر درجه 5 پالس) سپس سیستم کنترل خم کن برای تنظیم میزان خمش آنلاین می باشد و پس از رسیدن به زاویه خمش مطلوب، فرآیند را پایان می دهد.

PLC و موتورهای به کار رفته در این دستگاه از برند SIEMENS می باشد که این دستگاه را به اندازه کافی مناسب می سازد. برای این دستگاه می توان از دو سیستم اندازه گیری استفاده کرد که یکی از آنها سیستم اندازه گیری دستی با تنظیم دقت بالا است که از قبل بر روی دستگاه نصب شده است. سیستم دوم سیستم قابل برنامه ریزی اتوماتیک می باشد که سفارشی و اختیاری می باشد و اپراتور با استفاده از آن می تواند طول کورس را محاسبه کرده و از عدد به دست آمده برای اجرای همان خم روی تعدادی شینه استفاده کند. به کمک "پنل خم" به سادگی می توانید زاویه مورد نظر خود را در آن وارد کنید و پس از ذخیره و کالیبره کردن زاویه مورد نظر و ثابت کردن شینه در محل مناسب می توانید با فشار دادن پدال پایی، عملیات را شروع کنید. برای تعیین فاصله خم تا لبه شینه، می توانید از خط کش نصب شده یا قرار موقعیت یاب در امتداد دماغه ثابت استفاده کنید.

HBC-BE120مدل
خم شینه ی مسیعملکرد
تا 120 × 12 میلی مترخم

کنترلر الکتریکی

اینکودر با دقت بالا (3600 پالس)

کنترل کننده ی خم

قالب خم Z (اختیاری)

قالب خم نری (اختیاری)

قالب خم شکلاتی (اختیاری)

قالب های خم
1 عدد پک هیدرولیک دو طرفه سیستم هیدرولیک
250 بارفشار کاری
1.5×3 کیلو واتدرجه توان
380 ولت – 3/50 هرتزولتاژ
روغن هیدرولیک H68 – 70 لیترروغن

200×110×100 سانتی متر

ابعاد میز اصلی

100×110 سانتی متر

ابعاد میز کمکی

راهکارهای پیشنهادی

سوالات پر تکرار

زمان تحویل به چه صورت می باشد؟

40 تا 90 روز کاری بسته به مدل دستگاه سفارش داده شده.

ابعاد دستگاه چقدر می باشد؟

ابعاد میز اصلی دستگاه 100×110×130 سانتی متر می باشد.

فشار عملیاتی چقدر است؟

فشار کاری دستگاه 250 بار می باشد.

توان این دستگاه چه مقدار است؟

توان دستگاه 1×1.5 کیلو وات می باشد

این دستگاه شامل چند قالب خم می باشد؟

4 قالب اختیاری/سفارشی برای این دستگاه موجود است اما قالب های خاص نیست با توجه به سفارش مشتری ساخته می شوند.

مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید،

ما در کنار شما هستیم...

    سایر محصولات

    5/5 - (31 امتیاز)